راه فـــــــــردا

! گر در طلبت رنجی, ما را برسد شاید ... چون عشق حرم باشد سهلست بیابان‌ها

بعضی چیزها هیچــــــــــــــــوقت فراموش نمی شوند. . . .
هیــــــــــــــــچوقت . . .
هیچگاه . . .هرگز . . .


راه فــــــــــــــــــــــردا

نوشته شده در سه شنبه 14 خرداد 1392 ساعت 05:26 ب.ظ توسط ~ Nora ~ نظرات غیر فعال |


روزها و روزها ... خستگی ها و سوزها ... تکرار ملال آور روزمرگی ... حجاب های بر دل آویخته شده .... دوری از حضور دلنشین در پیشگاه خالق .

 گاه به حد انتهای ظرفیت خود میرسی. نیاز به خلوت دل و جان داری و پالایش روح و روان ...

زمان میخواهی و توقف اندیشه هرچه غیر اوست و نیاز اصیل با او بودن ... و در وصف بهتر: نزدیک کردن وجودمان به او " دوست نزدیک تر از من به من است , وین عجب تر که من از وی دورم ! " . اینجا حقیقتی ست در باب نیاز عمیق روح  به اندک خلوتی با معبود که فرجامش تقرب و بندگی و اطاعت است در پیشگاه آن یگانه ی مهربان . فرصتی ست در این باب.... شب های پاک و روزهای سرشار از تقدسی که میتوانی در محراب عبادت و عشق و به دور از اغیار , معتکف بارگاه دوست شوی و در سکوت ِ پر هیاهوی درونت با آرامش و امیدواری به عبادت و نیایش وبپردازی .

چه سحرگاه عاشقانه ای میشود آن قدم ها که در مسیر خانه دوست با اشتیاق بر میداری ... و چه شیرین میشود در انتظار اندک زمانی برای با معشوق بودن ...  آن عبادت ها .... آن شب زنده داری ها , روزه با عشق و دعا با خلوص و نیت به امید ِ با او بودن !

" معتکف درگاه تو ام و غرق در  این گرداب پر پیچ گناه. حجاب ها چیره شده و احساس حضور تو را سخت تر کرده... حلقه بر در میخانه ت و به انتظار جرعه ای از باده ی عرفانی و پرشور عشق لایزال... " من لی غیرک ؟! " روزهایم سخت است و در انتظار گشایشی از سوی تو تنها یاور مهربانم هستم و جز تو به کسی چشم یاری ندارم ....

مُحرم شده ی عشق تو و محتاج زَم زَم مستانه ات ! این میهمان دلخسته را پذیرا باش ... هرلحظه و هر زمان با منی و من ناتوان از  درک حضورت ... همراهم باش و در برداشتن این حجاب های غلیظ یاری ام کن ... "

و به راستی که : من لی غیرک ؟! .....


پ.ن: دلنوشته یادی از سالهای گذشته ...

پ.ن: میلاد با سعادت امیر مومنان حضرت علی(ع) و روز پدران گرامی مبارک ...

پ.ن: التماس دعا و به یادتون هستیم
نوشته شده در پنجشنبه 2 خرداد 1392 ساعت 07:09 ب.ظ توسط ~ Nora ~ نظرات روشنایی بخش تان |قالب جدید وبلاگ پیچك دات نت